logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Księżniczka Łabędzi i niezwykła Gwiazdka online
Do królestwa przybywają tajemniczy goście. Księżniczka Alise, Lucas i przyjaciele wyruszają na tajną misję, by przekonać się, czy można im ufać.
Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki / The Most Hated Woman in America online
Bohaterką filmu "Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki" jest Madalyn Murray O’Hair, zdeklarowana ateistka. Przyglądamy się jej tragicznej historii, począwszy od słynnych batalii sądowych, aż do momentu, gdy zostaje porwana i ostatecznie zamordowana. Film powstaje dla Netflixa i oparty jest na prawdziwej historii.
The Space Between Us online
Młody chłopak, wychowywany przez naukowców w marsjańskiej bazie, powraca na Ziemię, by odnaleźć swojego ojca.
Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki online
Historia Madalyn Murray O’Hair, zdeklarowanej ateistki, począwszy od słynnych batalii sądowych po zuchwałe porwanie.
Na Fali 2 / Surf's Up 2: WaveMania - CDA - Zalukaj online
Cody Maverick to pierwszoplanowa postać tej wspaniałej animacji. Główny bohater ma jedno marzenie, marzeniem tym jest aby dołączyć do ekipy najlepszych surferów na świecie. Grupa ma nazwę The Hang 5 i ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć. Cody wraz z nowymi przyjaciółmi zmierza na wyprawę której celem jest znalezienie najniebezpieczniejszych i najwyższych fal na całym świecie. Jesteś ciekawy jak zakończy się ta wspaniała przygoda? Przekonaj się oglądając tą produkcję...
Logan Wolverine - CDA - Zalukaj - Online online
Wiekowy już główny bohater Logan Wolverine zaczyna dostrzegać, że jego moce tracą na sile. Niestety z wiekiem staje się coraz słabszy. Aby podtrzymać legendę zostaje mentorem malej dziewczynki która jest podobnie uzdolniona. Przekazuje jej dobre rady i wskazówki aby godnie reprezentowała swoją osobę i doskonale pożytkowała swoje uzdolnienia.
Deidra i Laney okradaja pociagi online
Kiedy ich matka ląduje w więzieniu i wciąż przybywa niezapłaconych rachunków, dwie ambitne nastolatki, Deidra i Laney, planują okraść kilka pociągów, aby wyjść na prostą.
Przyciaganie online
Po awarii statek obcych ląduje w rosyjskim mieście, wielu, którzy to przeżyli zaczyna zastanawiać się nad własnym istnieniem, są też tacy, którzy domagają aby obcy opuścili Ziemię.
Fallen Stars online
Nieoczekiwana przyjaźń melancholijnego barmana, który wciąż nie wie do czego zmierza w życiu, oraz bystrej, lecz nieporadnej towarzysko dwudziestolatki, wywraca ich życie do góry nogami.
Death Race 2050 online
Rok 2050. Ameryka jest pod kontrolą wielkiej korporacji, na której czele stoi Przewodniczący. Brutalne rozrywki, które wykroczyły poza świat wirtualny, wyprały ludziom mózgi. Wydarzeniem roku jest wielki Wyścig Śmierci, w którym zawodnicy zgarniają punkty za potrącanie pieszych. Faworytem tłumów jest Frankenstein – pół człowiek, pół maszyna – ale jego dziedzictwu zagraża szpiegujący go drugi pilot.
Cross Wars online
Callan który włada potężnym amuletem, wspólnie z niemalże armią odważnych ochotników uzbrojonych po zęby w karabiny i pistolety oraz grupą ślicznych kobiet, walczy z okrutnymi Meksykanami i złymi Brytolami. Potencjalnego widza zachęcić do oglądania filmu "Cross Wars" może fakt że w głównej roli wystąpi Danny Trejo.
American Violence online
Znakomity thriller z Denise Richards w roli pani psycholog która musi dokonać bardzo ważnej decyzji która zadecyduje o życiu człowieka. Do niej należy ostatnie słowo - czy należy wymierzyć karę śmierci oskarżonemu o zabójstwo zbrodniarzowi. W tym celu pani doktor przeprowadzi ze skazańcem długą rozmowę, w której dowie się, że jego upadek moralny wcale nie był taki jednoznaczny i być może nie zasługuje on na pozbawienie życia.
Otrzęsiny / Burning Sands - CDA - Zalukaj online
Coroczne Otrzęsiny to jak zapewne każdemu wiadomo są niezapomnianą, szaloną i szampańską imprezą organizowaną przez bractwo uczelniane. Niezwykle uzdolniony student Zurich po raz pierwszy uczestniczy w tej imprezie która z niewinnej zabawy przeistacza się w dramatyczny koszmar. Cała prawda wychodzi na jaw, jednak nie takiej prawdy oczekiwal obiecujący student Zurich.
Porady na zdrady - CDA - Zalukaj - Online online
Atrakcyjna mężatka Beata (w tej roli Weronika Rosati) wynajmuje dwie dziewczyny aby sprawdziły wierność jej ukochanego. Obie są porzuconymi przez swoich facetów singielkami więc nie mają nic do stracenia. Co wyniknie z takiego igrania z losem. Kto się w kim zakocha? A kto przeżyje rozczarowanie? Zobaczcie.
Power Rangers - Film online
Power Rangers - ten jeden z najpopularniejszych seriali science fiction pamiętają z pewnością wszyscy, teraz czas na pełnometrażowy film. Grupa licealistów posiadających nadzwyczajne umiejętności łączy siły, aby ocalić planetę, która stoi u progu unicestwienia. Wrogie siły nadciągają z odległych krańców wszechświata i tylko współpraca piątki bohaterów jest w stanie uchronić ziemię. Kimberly (Różowa Wojowniczka), Trini (Żółta Wojowniczka), Jason (Czerwony Wojownik), Billy (Niebieski Wojownik) i Zack (Czarny Wojownik) muszą stanąć ramię w ramię jako Power...
Chata - The Shack online
Zwykłe życie, zupełnie zwykłej rodziny zostaje odwrócone o 180 stopni po tym jak najmłodsze dziecko- ukochana córeczka- zostaje porwane. Niestety nie udaje się jej odnaleźć. Wszyscy przypuszczają, iż dziewczynka nie żyje. Po paru latach do ojca rodziny odzywa się tajemnicza osoba z prośbą o kontakt i spotkanie w pewnej leśnej chatce- tam gdzie prawdopodobnie rozegrał się dramat małej dziewczynki...
Logan: Wolverine online
Stan zdrowia Profesora X ulega nieoczekiwanemu pogorszeniu. W tej skomplikowanej sytuacji potrzebne będzie mu bezpieczne schronienie gdzie nie będzie narażony na liczne niebezpieczeństwa. Schronienie gwarantuje mu przyjaciel Logan nie daleko jednej z meksykańskich granic. On sam jest już zmęczony wszystkimi Swoimi przejściami. Czas na emeryturę. Spokojny czas X-mena zostaje jednak naruszony. Jego spokój, zaniechało pojawienie się młodej dziewczynki, która jak się okazuje jest także mutantem. Niezwykłym mutantem jak się przyjdzie niedługo przekonać. Jest ścigana przez...
American Honey online
Zwycięzca Nagrody Jury podczas ostatniego rozdania nagród w Cannes zamyka propozycje filmowe marca. „American Honey” to opowieść o młodej dziewczynie, która porzuca dom przepełniony kłótniami w poszukiwaniu wolności i swobody. Tak, jak szalenie brzmi ten skrócony opis fabuły, tak szalenie realizowała go reżyserka. Andrea Arnold chciała pracować z nieznanymi aktorami, dlatego często wybierała naturszczyków m.in. aktorka pierwszoplanowa, Sasha Lane, debiutuje w tym filmie na dużym ekranie. Do tego ujęcia realizowane były chronologicznie, a większość dialogów...
Ghost in the Shell online
Rupert Sanders podjął się zadania zekranizowania komiksu Masamune Shirow „Ghost in the Shell", jednocześnie stworzenia amerykańskiego remake’u anime i to na dodatek w wersji aktorskiej. Akcja filmu będzie toczyć się w niedalekiej przyszłości, gdzie Motoko Kusanagi, cyborg z ludzkim mózgiem, walczy z cyberprzestępczością. Motoko prowadzi śledztwo w celu namierzenia przestępcy – członka grupy terrorystycznej. Wszyscy Ci, którzy pamiętają klasyk gatunku, jakim było anime „Ghost in the Shell” obawiają się o losy tej produkcji. Tym bardziej, że informację o...
Life online
Po kameralnym dramacie z Sandrą Bullock w roli główne, przez film o odkrywaniu siły międzygalaktycznej miłości i teorii strun, aż po mężczyznę samotnie przebywającego na Marsie, Hollywod udowodniło, że rozkochało się ostatnimi laty w możliwościach filmowych kosmosu (sic!). Kolejna opowieść osadzona poza Ziemią jest raczej powrotem do korzeni i inspiracją „Obcym - 8. pasażerem Nostromo”, gdzie bohaterowie odkrywają nową formę życia. Nad scenariuszem do „Life” pracowali twórcy „Deadpoola” (a i Ryan Reynolds odgrywa tu jedną z ról) i „Zombielandu”,...
1234567>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy na świecie - Darmowe Kino tylko na Zalukaj-Filmy-Cda.pl Filmy! / Online: