logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Bez paniki, z odrobiną histerii / No Panic, With a Hint of Hysteria online
Dobroduszny księgowy (Alexander Chance) szuka dodatkowego źródła dochodu. W końcu postanawia rozpocząć karierę płatnego mordercy. Pewnej nocy naprawdę pociąga za spust i tym samym ściąga na siebie gniew groźnego szefa mafii, policji i gangsterów. Co gorsza, w jego życiu niespodziewanie pojawia się niebezpieczna uwodzicielka. Za kamerą stanął zdolny polski filmowiec Tomasz Szafrański (Diabeł, Klub Włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima). Stworzone przez niego dzieło wyróżnia się za sprawą stylizowanych zdjęć i niezwykłego klimatu. Jednym z atutów filmu jest...
Nerve - CDA - Zalukaj - Film Online online
Na wstępie filmu mamy do czynienia z pytaniem: Grasz czy tylko jesteś obserwatorem? Z pozoru to niewinna gra internetowa, polegająca na wykonywaniu zadań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka zaskakująco szybko rośnie, a z nią wprost proporcjonalnie ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać... czyli ocalić własne życie. Vee ma już dość funkcjonowania w cieniu swej przyjaciółki Sydney dla której najważniejsza jest popularność. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od...
Urodzinowy koszmar / 16 and Missing online
16-letnia Abbey (Lizze Broadway) mieszka z mamą Julią - agentką FBI(Ashley Scott), ojczymem i przyrodnim rodzeństwem. Między nią a najbliższymi często dochodzi do sporów. Podczas jednej z kłótni Abbey wymyka się z domy, aby spotkać się z Gavinem (Mark Hapka), którego poznała za pośrednictwem strony internetowej. Nastolatka od razu zauważa, że jest on znacznie starszy niż wyglądał na zdjęciu w sieci. Nowy znajomy uprowadza Abbey, zmieniając jej życie w koszmar. Julia natychmiast wyrusza na poszukiwania córki. Nawet nie przypuszcza, że porywacz mści się za sprawy z...
Marszandzi Hitlera. Pakt z diabłem online
Film dokumentalny z 2015 roku którego tytuł nawiązuje do treści całego materiału filmowego. Bardzo ciekawy i pouczający film dokumentalny w bardzo dobrej jakości.
Nieodkryte wyspy: Arki na Atlantyku online
Film pod tytułem "Nieodkryte wyspy: Arki na Atlantyku" to film dokumentalny z 2015 roku którego tytuł nawiązuje do treści całego materiału filmowego. Bardzo ciekawy i pouczający film dokumentalny w bardzo dobrej jakości. Autorzy tego ciekawego dokumentu przekazali widzowi wszystko co mogli i zrobili to wspaniale.
Morze Drzew - The Sea of Trees - CDA - Zalukaj PL online
Ta produkcja to historia pewnego Amerykanina który planuje popełnić samobójstwo niedaleko góry Figi, na miejscu, gdzie planuje odebrać sobie życie spotyka przypadkowo japońskiego turystę który chce przekonać młodego mężczyznę ze jego plan nie ma sensu i nie warto tracić życia. Wbrew miażdżącym ocenom krytyków, film mnie się podobał. Być może to przez naprawdę niskie oczekiwania, ale czas spędzony przed ekranem minął przyjemnie. Kojąca to historia, oferująca pewnego rodzaju katharsis. O pogodzeniu się ze śmiercią najbliższej osoby, zażegnaniu poczucia winy...
Czułe święta / Merry Kissmas - CDA - Zalukaj online
Główną bohaterką jest piękna Kayla (Karissa Lee Staples), która pracuje jako menedżer, kobieta jest również w związku ze słynnym choreografem i producentem filmowym. Właśnie odbywają się przygotowania do ich przyjęcia zaręczynowego, gdzie wspomina menadżer wszystko skrupulatnie planuje. Niespodziewanie pewnego dnia, dziewczyna zostaje uwięziona w windzie z przystojnym sąsiadem o imieniu Dustin. Ta sytuacja niemal całkowicie zmienia jej dotychczasowe i szczęśliwe życie.
Jak zostać księżną / Mary: The Making of a Princess - CDA - Zalukaj online
W pubie w Sydney 28-letnia Mary Donaldson poznaje grupę turystów. Kobieta podoba się przystojnemu Fryderykowi, księciu Danii. Znajomość przeradza się w miłość. W końcu Fryderyk się oświadcza.
Krzyk góry / Han Shan online
Chiny, lata 80. XX wieku. W górskiej wiosce dochodzi do tragicznego wypadku, którego ofiarą jest niedawno przybyły do miejscowości La Hong (Ailei Yu). Mężczyzna pozostawia po sobie głuchoniemą żonę (Yueting Lang) i dwójkę małych dzieci. Władze wioski nie chcą zawiadamiać o zdarzeniu policji. Postanawiają, że w ramach rekompensaty wdową ma zaopiekować się odpowiedzialny za śmierć jej męża młody Han Chong (Ziyi Wang). Wkrótce między nim a kobietą rodzi się gorące uczucie.
W cieniu śmierci / Under the Shadow online
Teheran, czasy presji kulturalnej i religijnej. Podczas konfliktu zbrojnego między Irakiem a Iranem przedstawione zostają trudne chwile Shideh (Narges Rashidi) – niewinnej matki, studentki usuniętej z uczelni ze względu na lewicowe poglądy. Kobieta z przerażeniem przygląda się zmianom, jakim zachodzą w Iranie. Surowe wymogi władz stanowczo zabraniają jej pokazywania się w miejscu publicznym bez hidżabu. Mąż, opiekun domu Shideh, z zawodu lekarz wojskowy, wyrusza na tereny najbardziej krwawego sporu wojennego. Podczas gdy matka wspólnie z córką starają się poradzić sobie...
Słońce, to słońce mnie oślepiło online
Rafał Mularz (Rafał Maćkowiak) jest niczym się niewyróżniającym czterdziestokilkulatkiem. Pracuje w biurze, chociaż się tam nie spełnia zawodowo, a ponadto tworzy związek z kobietą (Małgorzata Zawadzka), której raczej nie kocha, bo gdyby było inaczej, to chociaż w minimalnym stopniu byłby zainteresowany jej życiem. Tyle, że Rafała nic nie interesuje – alienuje się od ludzi na własne życzenie i nawet, gdy jest na imprezie znajomych, to pozostaje wyłączony (a przy okazji głuchy na ich ksenofobiczne dyskusje). Cały czas biegnie, prosto przed siebie. Pewnego dnia, na...
Skok na bilon - Coin Heist - CDA - Zalukaj online
Film opowiada o losach kilku przyjaciół ze szkolnej ławki którzy uczą się w bardzo dobrej i renomowanej szkole wyższej w Stanach Zjednoczonych. Ich szkoła z powodu złego zarządzania przez Dyrektora placówki popadła w długi. Czwórka uczniów wpada na doskonały pomysł aby uratować swoją uczelnię z kryzysu. Planują napad na pilnie strzeżoną Mennicę w USA.
Mój trudny teść - Mein Schwiegervater, der Stinkstiefel online
Pewien stary i irytujący farmer dostaje informacje o śmierci swojego syna. Jak się okazuje Syn dorobił się sporego majątku więc starzec postanawia walczyć o spadek z owdowiałą synową.
Upiór rodu Canterville'ów - Le Fantôme de Canterville - CDA - Zalukaj online
Jak głoś stara Legenda, pewien duch Eleanor Canterville stał się ofiarą przekleństwa. Od tego czasu upiór odwiedza zamek, który w dawnych czasach był własnością jego familij.. Teraz dom przejmuje rodzina Otisów, dla których zjawy nie stanowią problemu.. Nikogo się nie boja.
Kapitan Ameryka Wojna bohaterów - Captain America: Civil War - CDA online
Doskonale wszystkim znany, słynny i odważny Kapitan Ameryka ma bardzo trudne zadanie do wykonania. Aby ocalić całe ludzkie społeczeństwo przed masową zagładą musi dołączyć do drużyny Avengers i stanąć na jej czele.
Mostly Ghostly 3 One Night in Doom House - CDA - Zalukaj online
W tej odsłonie tej starej kultowej produkcji o duchach, główny bohater Max będzie musiał zmierzyć się z trudnym wyzwaniem. Jego zadaniem będzie stawić czoła demonom z nawiedzonego Domu na skraju lasu. Aby ocalić swoich najbliższych z innego świata nie będzie miał łatwego zadania.
Chaplin i Keaton - pojedynek królów komedii online
Charlie Chaplin i Buster Keaton byli najbardziej znanymi komikami kina niemego. W latach 20. XX wieku uważano ich za rywali. W rzeczywistości jednak darzyli się ogromnym szacunkiem i nawzajem podziwiali. Aktorzy, choć doskonale bawili publiczność, mieli zupełnie odmienne charaktery.
Chaplin i Keaton - pojedynek królów komedii online
Kolejny dokument który ma na celu pouczenie widzów i przedstawienie im nowych wartości. Jeden z lepszych filmów dokumentalnych wyprodukowanych w roku 2015. Zapraszamy na seans.
Wygnańcy - Exiled - CDA - Zalukaj online
Ostatni rok Wielkiej Wojny. Wycieńczony pracą w polowym szpitalu niemiecki chirurg wojskowy Urlich (Ulrich Matthes) zostaje wysłany przez swoje dowództwo na Łotwę, by przeprowadzić inspekcję położonego na odludziu szpitala dla umysłowo chorych, w którym leczeni są cierpiący na nerwicę frontową żołnierze. Świat, jaki odkrywa wydaje się być nierealny i obcy jego chłodnej i racjonalnej naturze. Ulrich próbuje bezskutecznie zmienić panujące w szpitalu porządki. Przywiązuje się jednak do tajemniczego chłopca, który ukrywa się w okolicznych lasach i pomaga mu odkryć...
Wymarzony ksiażę / Small Town Prince / CDA / Zalukaj online
Główna bohaterka tego romansu to piękna Emma, jest Restauratorką która prowadzi swój biznes w wielkim mieście. Pewnego dnia w jej restauracji poznaje bardzo przystojnego mężczyznę, w którym zakochuje się do szaleństwa od pierwszego wejrzenia.. Magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia doda kobiecie siły, aby przeciwstawić się konserwatywnej matce i udać się za własnym głosem serca i sumienia.
1234567>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy na świecie - Darmowe Kino tylko na Zalukaj-Filmy-Cda.pl Filmy! / Online: